Daikin klimatizácie

0 položiek

Daikin

Daikin firma

 

Začiatky spoločnosti Daikin sa datujú na koniec prvej štvrtiny minulého storočia. Prvú japonskú klimatizáciu uviedla na trh v roku 1951. Výroba sa naďalej rozvíjala a v roku 1972 sa otvorila prvá fabrika v Európe, sídliaca v belgickom Ostende. Krátko na to sa začali vyrábať multisplitové jednotky. V ďalších rokoch prišlo k výraznému rozvoju klimatizačnej techniky, ktorý vyvrcholil prvou inštaláciou VRV systému v roku 1987. O štyri roky Daikin presunul svoje výrobné procesy aj na americkú pôdu. Odvtedy sa táto značka stala jednou z najuznávanejších a najvyhľadávanejších spomedzi všetkých výrobcov klimatizácií na svete.

 

 

Prehľad vlastností a funkcií

Snímač detekcie pohybu
Pokiaľ systém klimatizácie zachytí pohyb v rámci miestnosti, v ktorej je umiestnená, nastaví smer prúdenia vzduchu tak, aby sa osoby vyhli priamemu kontaktu s vyfukovaným vzduchom. Ak jednotka nezaregistruje žiadny pohyb, automaticky sa prepne do režimu úspory energie.

Daikin filtre

 

Samočistiaci filter
Zabezpečuje, aby sa na filtroch neusádzal prach, čím jednotka dosiahne plynulejší prietok vzduchu a vysoko účinnú prevádzku počas celej životnosti klimatizácie. Tým je aj vyčistenie filtra neporovnateľne jednoduchšie ako u jednotiek bez samočistiaceho filtra, kde ich je nutné vybrať a prepláchnuť.

 

 

 

Inteligentný teplotný senzor
Vďaka tomuto senzoru je klimatizácia schopná určiť teploty rôznych povrchov (napr. podlaha a steny), čoho následkom je rovnomerná distribúcia vzduchu, ktorá ponúka najvyššiu mieru komfortu v celej miestnosti.

Daikin wifi

 

 

Možnosť online wifi ovládania
Jednotky s možnosťou online ovládania je možné ovládať na diaľku v ľubovoľnom čase a z ktoréhokoľvek miesta na svete. A to všetko z pohodlia Vášho smartfónu alebo tabletu. Stačí ak je dostupná lokálna sieť na internetové pripojenie.

 

 

Špeciálne filtre pre čistý vzduch
Vysokokvalitné čistiace filtre Daikin absorbujú a odstraňujú baktérie, vírusy, cigaretový pach, plesne, roztoče, peľ alebo čpavok. Jednoduchšie filtre zachytávajú väčšie čiastočky prachu.

 

Prihlásenie