Klimatizácie LG

0 položiek

Klimatizácie LG

Od tej doby čo spoločnosť LG v roku 1968 vyrobila prvú klimatizáciu v Kórei je na špičke vo vývoji klimatizačných zariadení. V roku 2000 ako prvá prekročila hranicu 100 miliónov predaných klimatizácií. Klimatizácie LG vďaka veľmi dobrému pomeru cenu a kvality bývajú pravidelne vyhlásené za najpredávanejšie klimatizácie roka na svete.

Vysoká technická vyspelosť klimatizácií LG prináša energeticky úspornú prevádzku chladenia i kúrenia, nadštandardne vysoký komfort cez mnohé užitočné funkcie a dokonalé dizajnové riešenia pre každý interiér.

Úsporná prevádzka

BLDC motor Namiesto používania kompresoru s konštantnou rýchlosťou, používa inverterový systém LG kompresor s variabilnou rýchlosťou. To znamená, že kapacita chladenia, či kúrenia klimatizačného zariadenia sa prispôsobuje podmienkam v miestnosti.

Technológia DUAL Inverter je vrcholom energetickej účinnosti vďaka inovačnému postupu. Kompresor obsahuje 2 rotory s rozličnou rýchlosťou a širšou frekvenciou otáčania. Tým sa zabezpečí vyššia účinnosť a drastické zníženie úrovne hluku. Úspora elektrickej energie dosahuje až 70%.

Strategicky navrhnutý tepelný výmenník a odvod vzduchu prispievajú k efektívnemu využitiu energie a zároveň poskytujú maximálne chladenie.

BLDC motor zaisťuje veľký objem vzduchu a vysoký statický tlak vďaka točivému momentu so silným magnetickým polom vo vnútri rotora.

Komfort

Nízka hlučnosťNízku hladinu hluku zabezpečuje ventilátor so zošikmenými lopatkami, vďaka ktorým sa znižuje rušivý vplyv na tepelný výmenník a výsledkom je revolučných 17 / 19 dB. Tichý režim teda zaručuje nerušený spánok počas prevádzky klimatizačného zariadenia.

Dvojitý ochranný filter zabezpečuje dokonalú čistotu ovzdušia Vašich priestorov. Zachcuje častice prachu nad 10 μm a eliminuje až 99,9% baktérií vo vzduchu počas 18 hodín.

PLASMASTER Ionizer Plus kompletne sterilizuje vzduch, čím prispieva k zdraviu užívateľa.

Automatické čistenie slúži na odstraňovanie vlhkosti z vnútorných častí klimatizácie po vypnutí, čím sa predchádza vzniku plesní a zabezpečuje zdravotne maximálne vyhovujúca prevádzka.

Funkcia Jet Cool Plus optimalizuje výstup vzduchu a zabezpečuje rýchle ochladenie miestnosti pravidelným výfukom vzduchu do všetkých smerov. Miestnosť môže byť schladená o 5°C za 5,6 minúty.

Štvorcestná distribúcia vzduchu slúži na rovnomerné schladenie a ohrev vzduchu celej miestnosti.

Zabudovaný WiFi systém
Možnosť ovládania jednotiek prostredníctvom smartfónov Android alebo iOS.

Prihlásenie