Klimatizácie Mitsubishi

0 položiek

Klimatizácie Mitsubishi

Budova MitsubishiJaponská spoločnosť Mitsubishi Electric, založená v roku 1921, je jedným zo svetových lídrov v oblasti klimatizačných systémov pre obytné, komerčné a priemyselné využitie.

Najmodernejšie technológie spoločnosti zabezpečujú vysoký komfort s nízkou spotrebou energie a s ohľadom na životné prostredie.

Ponúkame Vám zariadenia v najvyšších energetických triedach A+++, A++, A+.

5-ročná záruka

Mitsubishi Electric dbá na maximálnu kvalitu a spoľahlivosť svojich výrobkov. Všetky M-sériové splitové a multisplitové jednotky sú ponúkané s rozšírenou 5-ročnou zárukou.

Zlepšenie kvality vzduchuZlepšenie kvality vzduchu

Viacstupňový filtračný systém filtruje vzduch až po najmenšie častice – vírusy, alergény, baktérie, zápach.

Silver Ion filter – Vďaka špeciálnemu filtru s časticami striebra je možné dosiahnuť mimoriadne účinné čistenie vzduchu. Filter odstraňuje nepríjemné zápachy, alergény a baktérie.

Nano Platinum dezodoračný filter – Využíva nanotechnológiu na absorbovanie pachov, aby sa neutralizovali najhoršie zápachy.

Plazma Quad filter – Vytvorí elektrickú bariéru, ktorá čistí vzduch. Eliminuje baktérie, vírusy, alergény, zabraňuje tvorbe prachu a plesní.

Umývateľné filtre – Poskytujú vám ďalší spôsob, ako šetriť peniaze a znížiť vplyv na životné prostredie.

Extra nízka hlučnosť

Vnútorné jednotky dokážu dosiahnuť extra nízku hladinu hluku 19dB(A), čo je tichšie než ľudský šepot. Vonkajšie jednotky pracujú s hlučnosťou iba s 58 dB(A).

Inteligentné ovládanieInteligentné ovládanie

Nová aplikácia MELCloud®, umožňuje jednoducho spravovať klimatizačný systém zo smartphonu alebo tabletu bez ohľadu na to, kde sa nachádzate. Okrem štandardných funkcií zapnutia / vypnutia, nastavenia teploty a ventilátora v aplikácii nájdete aj funkciu časovača a zobrazenie aktuálnej energetickej efektívnosti.

Týždenný časovač – Diaľkový ovládač je vybavený tlačidlami špeciálne pre nastavenie týždenného časovača. Nastavenie je tak veľmi jednoduché a rýchle.

KomfortKomfort

Coanda efekt – Distribúcia vzduchu tesne pod stropom eliminuje pocit prievanu.

3D i-see Sensor™ – Luxusné nástenné modely využívajú pokročilé funkcie, ako je 3D i-see Sensor™, ktorý monitoruje prítomnosť užívateľa v jednotlivých zónach a nastavuje teplotu tak, aby sa udržiaval maximálny komfort.

Jednoduché a rýchle čistenie – Tak ako je potrebné čistiť všetko v domácnosti či kancelárii, je potrebné udržiavať aj klimatizáciu. Vnútorné jednotky Mitsubishi majú ľahký prístup k základným častiam a umožňujú rýchle čistenie. Vyčistená klimatizačná jednotka má efektívnejší chod a až o 30% nižšiu spotrebu.

 

 

Prihlásenie