Samsung klimatizácie

0 položiek

Klimatizácie Samsung

Samsung TownSamsung Electronics Industry Co Ltd., založená v roku 1969 v Južnej Kórei, vyrába klimatizačné zariadenia od roku 1980. Vzhľadom na jej úspechy v oblasti elektroniky, spoločnosť Samsung bola globálne uznávaná ako vedúca spoločnosť v oblasti technológií, a teraz je zaradená medzi top 10 globálnych značiek.

Vďaka úchvatným dizajnom a pokročilému výkonu sú klimatizačné systémy od spoločnosti Samsung revolúciou vo svete klimatizácie. Spoločnosť Samsung poskytuje kvalitné klimatizačné systémy, ktoré vyhovujú potrebám aj najnáročnejších klientov. Samsung poskytuje tichý a stabilný komfort bez prievanu, ako aj inteligentné nastavenia, ktoré znižujú vplyv na životné prostredie optimalizáciou energetickej účinnosti.

Technológia Wind-Free™

Samsung Wind-Free

Klimatizácie s technológiou Wind-Free™ využívajú 21 000 mikro-otvorov na jemné, rovnomerné rozptýlenie vzduchu po celej miestnosti, pričom sa zachováva príjemná úroveň chladenia bez akéhokoľvek prievanu. Vytvára sa atmosféra, ktorá je pohodlná a osviežujúca, ale nikdy nie chladná.

Príjemné chladeniePríjemne chladné prostredie bez zmeny nastavení

Systém klimatizácie s technológiou Wind-Free™ využíva režim 2-krokového chladenia, ktorý sa automaticky prepína. V režime rýchleho chladenia sa rýchlo dosiahne požadovaná teplota, ktorá sa následne udržiava v režime chladenia Wind-Free.

Doprajte si pokojný spánokPokojný spánok

Nočný režim ničím nerušeného spánku s technológiou Wind-Free™ vytvára ideálnu klímu vo Vašej spálni, vďaka ktorej môžete dobre spať s vedomím, že Vám počas noci nebudete zima a ráno sa nezobudíte uzimení.

8-pólový meničUšetrite čas a energiu pomocou 8-pólového meniča

Klimatizačné systémy Samsung sú prvé na svete, ktoré používajú 8-pólový motor. Tento kľúčový prvok zdokonalenej digitálnej technológie meniča zvyšuje efektivitu a rýchlo Vás ochladzuje bez toho, aby ste zbytočne plytvali energiou.

Ochrana životného prostredia

Spoločnosť Samsung uplatňuje environmentálnu zodpovednosť vo všetkých prevádzkach a snaží sa vyrábať prvotriedne a ekologické systémy klimatizácie.
Spoločnosť Samsung Electronics Air Conditioner Europe B.V. sa usiluje o zníženie vplyvu všetkých svojich produktov na životné prostredie a zapája sa do rôznych iniciatív v rámci Európy, ako sú programy EPEE (Európske partnerstvo pre energiu a životné prostredie) a EHPA (Európska asociácia tepelných čerpadiel).
Na základe prevratnej legislatívy EÚ zameranej na zníženie emisií F-plynov začala spoločnosť Samsung vo svojich klimatizáciách pre obytné budovy používať nový typ chladiva R32.

Klimatizačné systémy s technológiou Wind-Free™ nielen pre domácnosti, ale aj pre komerčný sektorWind-Free Kazeta

Systémy Samsung kombinujú úchvatný dizajn a špičkový výkon, aby splnili jedinečné požiadavky aj komerčnej sféry v oblasti klimatizácie. V ponuke sú výnimočne efektívne klimatizačné systémy dokonale prispôsobené potrebám Vašej obchodnej činnosti, bez ohľadu na to, v akom odvetví pôsobíte. Spoločnosť Samsung Vám pomôže priniesť Vašim zákazníkom príjemnú skúsenosť a pohodlie.

 

Prihlásenie