Tepelné čerpadlá

0 položiek

Čo ponúkame?

Ponúkame Vám komplexné služby v rámci návrhu, dodania a montáže tepelných čerpadiel vrátane prípravy teplej úžitkovej vody a vyhotovenia celého teplovodného vykurovacieho systému. Ponúkame Vám komplexný systém kúrenia na kľúč. Poskytneme Vám poradenstvo pre vhodný výber zariadenia, ako aj pre vhodné umiestnenie a samozrejme odbornú montáž.

Vypočítame prevádzkové náklady a návratnosť oproti iným vykurovacím systémom.
Naším cieľom je Váš komfort a nízky účet za kúrenie.

 

Koľko ušetrím?

Tepelné čerpadlá poskytujú najnižšie prevádzkové náklady na kúrenie a prípravu teplej úžitkovej vody na trhu. Pokým spotrebujú 1 kWh elektrickej energie, do systému kúrenia odovzdajú až 3-4 kWh. To v praxi znamená, že Vaše náklady na kúrenie a prípravu TUV budú tretinové až štvrtinové.

 

Nie je investícia privysoká?

Našou úlohou je v prvom rade zákazníkovi poradiť a až potom predať. Áno, sú situácie, pri ktorých z investičných dôvodov a dôvodov nízkych tepelných strát budovy nie je tepelné čerpadlo najvhodnejšou alternatívou. V takom prípade Vám poskytneme iné typy vykurovania, ktoré máme alternatívne v ponuke. Neváhajte, a poraďte sa s nami.

 

Je možné získať štátnu podporu?

Áno. Momentálne prebieha dotačný program Zelená domácnostiam, v rámci ktorého môžete získať finančnú podporu pri kúpe tepelného čerpadla až do výšky 3700,00 €. Radi Vám poradíme a pomôžeme aj v tomto smere. Informácie môžete získať aj tu: ZELENADOMACNOSTIAM.SK

 

V tejto kategórii nie sú žiadne výrobky.