Midea Blanc

Midea Blanc

CENA V ČLÁNKU!

Model Midea Blanc patrí celkovo medzi najpredávanejšie a najosvedčenejšie klimatizácie na trhu. Cena je uvedená za najnižší výkon - 2,5 kW.

Výrobca: Midea

Napriek tomu, že táto klimatizácia nepatrí medzi najvyspelejšie z hľadiska početnosti funkcií, perfektne spľňa všetko čo od základného modelu očakávate. Popri chladení si samozrejme môžete nastaviť aj režim kúrenia, ventilátora a úpravy vlhkosti vzduchu. Popritom máte možnosť upravovať aj smer fúkania lamiel do strán aj do výšky.

Mideu Blanc zdobí takisto spoľahlivosť a mimoriadne priaznivá cena, ktorou sa radí medzi ekonomicky najdostupnejšie klimatizácie na trhu. Ovládanie je zabezpečené prostredníctvom pribaleného diaľkového ovládača alebo cez smartfón, keďže ku klimatizácií je štandardne dodávaný aj wifi modul.

Dizajn klimatizácie je konštruovaný do oblého tvaru s tradičným bielym povrchom, ktorý sa prakticky hodí do každého interiéru.

Ku klimatizácií samozrejme ponúkame aj montáž, jej cena sa však líši v závislosti od náročnosti. Obvykle sa pohybuje v rozmedzí 200-300 €.

 Technická tabuľka:

TYP MA-09N8D0-SP MSMABU-12HRDN8-SP MA-18N8D0-SP MA-24N8D0-SP
VÝKON 2,5 kW 3,5 kW 5,2 kW 7,1 kW
CENA BEZ MONTÁŽE s DPH 469,20 € 499,80 € 714,00 € 979,20 €

Nový komentár

* (Povinné)

Prihlásenie