LG Standard Plus

LG Standard Plus

CENA V ČLÁNKU!

LG ako tradičná značka výrobcu klimatizačných zariadení v našom zozname nesmie chýbať - a s ňou ani jeden z najpredávanejších modelov LG Standard Plus.

Výrobca: LG

Split s možnosťou výkonu od 2,5 kW do 7 kW poskytuje zlatú strednú cestu medzi pekným dizajnom, vyspelou technológiou a rozumnou cenou. Vnútornú jednotku zdobí okrasný lem, ktorý sa nachádza tesne nad lamelou.

Veľká výhoda modelov LG spočíva v záručných podmienkach, ktoré Vám zabezpečia okrem trojročnej záruky na celkový produkt aj vskutku unikátnu záruku na kompresor. Jedná sa o najdrahšiu časť klimatizácie a v prípade jeho poškodenia výrobca poskytuje záručnú dobu až 10 rokov!

Na rozdiel od najzákladnejšieho modelu LG Standard S, "Plusko" ponúka aj ovládanie cez mobilnú aplikáciu, ktoré Vám umožní mať prehľad a maximálnu kontrolu nad používaním klimatizácie. Samozrejme v rámci balenia je dodávaný aj diaľkový ovládač pre pohodlné používanie v domácich priestoroch.

Ku klimatizácií samozrejme ponúkame aj montáž, jej cena sa však líši v závislosti od náročnosti. Obvykle sa pohybuje v rozmedzí 200-300 €.

TYP PC09SQ PC12SQ PC18SQ PC24SQ
VÝKON 2,5 kW 3,5 kW 5,5 kW 7,5 kW
CENA BEZ MONTÁŽE S DPH 900,48 € 936,00 € 1379,52 € 1633,92 €

Nový komentár

* (Povinné)

Prihlásenie