Samsung Windfree Comfort

Samsung Windfree Comfort

CENA V ČLÁNKU!

Spravili ste si pohodlie na gauči a zacítili ste nepríjemný studený vzduch na krku a pleciach? Ak chcete tomuto efektu predísť, klimatizácie Samsung s technológiou Windfree sú pre Vás ako stvorené!

Výrobca: Samsung

Povrch klimatizácie totiž prepúšťa chladný vzduch cez 23 tisíc mikrootvorov, ktoré zabezpečujú plynulé chladenie bez narušenia Vášho pohodlia. Tento režim zároveň dovoľuje zariadeniu pracovať úspornejšie, s menším energetickým nárokom. Čisla hovoria jasne - oproti bežnému chodu je možné v režime Windfree ušetriť až 77 % energie!

Klimatizácia disponuje aj funkciou AI Auto Comfort. Ten zabezpečuje, že klimatizácia upravuje režimy na základe Vašej nastavenej preferovanej teploty - sama sa rozhodne čo je najvhodnejšie pre udržanie ideálnej klímy v miestnosti. Rovnako môžete aktivovať aj funkciu Windfree Good Sleep, ktorá zabezpečuje optimálnu teplotu počas nočných hodín.

Samsung Windfree Comfort ponúka aj ďalšie možnosti ako WiFi ovládanie, automatické samočistenie alebo kvalitný antibakteriálny filter chrániaci prostrednie pred nečistotami zo vzduchu.

Ku klimatizácií samozrejme ponúkame aj montáž, jej cena sa však líši v závislosti od náročnosti. Obvykle sa pohybuje v rozmedzí 200-300 €.

TYP AR09TXFCAWKNEU AR12TXFCAWKNEU AR18TXFCAWKNEU AR24TXFCAWKNEU
VÝKON 2,5 kW 3,5 kW 5,0 kW 6,5 kW
CENA BEZ MONTÁŽE S DPH 1015,87 € 1127,52 € 1736,45 € 2292,10 €

Nový komentár

* (Povinné)

Prihlásenie