LG Standard S

LG Standard S

CENA V ČLÁNKU!

LG ako tradičná značka výrobcu klimatizačných zariadení v našom zozname nesmie chýbať - a s ňou ani jeden z najpredávanejších modelov LG Standard S.

Výrobca: LG

Split s možnosťou výkonu od 2,5 kW do 7 kW poskytuje zlatú strednú cestu medzi pekným dizajnom, vyspelou technológiou a rozumnou cenou. Na rozdiel od LG Standard Plus, tento model je celý biely - teda bez strieborného pásu, ktorý je charakteristický pre Standard Plus.

Veľká výhoda modelov LG spočíva v záručných podmienkach, ktoré Vám zabezpečia okrem trojročnej záruky na celkový produkt aj vskutku unikátnu záruku na kompresor. Jedná sa o najdrahšiu časť klimatizácie a v prípade jeho poškodenia výrobca poskytuje záručnú dobu až 10 rokov!

V rámci balenia je dodávaný diaľkový ovládač pre pohodlné používanie v domácich priestoroch. V porovnaní s LG Standard Plus, pri tomto modeli nie je možné ovládanie cez mobilnú aplikáciu.

Miernym rozdielom je ešte ovládanie lamiel - kým pri LG Standard Plus môžete ovládať štvorsmerne klimatizácie všetkých výkonov, Standard S poskytuje túto možnosť iba pri 5,5 a 7,5 kW jednotkách. Pri 2,5 a 3,5 kW jednotke je pohyb lamely možný iba zvislým smerom.

Ku klimatizácií samozrejme ponúkame aj montáž, jej cena sa však líši v závislosti od náročnosti. Obvykle sa pohybuje v rozmedzí 200-300 €.

TYP S09EQ S12EQ S18EQ S24EQ
VÝKON 2,5 kW 3,5 kW 5,5 kW 7,5 kW
CENA BEZ MONTÁŽE S DPH 763,20 € 793,92 € 1224,96 € 1451,52 €

Nový komentár

* (Povinné)

Prihlásenie