Mitsubishi HR

Mitsubishi HR

CENA V ČLÁNKU!

Mitsubishi patrí medzi stabilných svetových výrobcov, ktorí zahŕňajú trh nielen pôsobivými autami, ale takisto sa realizujú v oblasti klimatizácií.

Výrobca: Mitsubishi

Poskytujú mnohé veľmi pôvabné dizajnové jednotky ako Mitsubishi LN alebo EF (nájdete v sekcií Pre náročných), každopádne my sa teraz zameriame na základný model Mitsubishi HR.

Pokiaľ máte záujem o klimatizáciu, ktorá okrem chladenia ponúka základné funkcie kúrenia, nastavenia ventilátora, časovača alebo štvorsmerný pohyb lamiel, Mitsubishi HR bude určite patriť medzi favoritov pre Váš nákup. Všetky tieto funkcie je možné ovládať prostredníctvom diaľkového ovládača, ktorý je súčasťou dodávky ako príslušenstvo ku klimatizácií.

Pokiaľ by ste mali záujem o ovládanie aj cez mobilnú aplikáciu, túto možnosť Vám poskytne Wifi Adaptér, ktorý je možné k zariadeniu dokúpiť. Jeho cena sa pohybuje na úrovni 57 € s DPH.

Vonkajšia jednotka je vybavená inverterovou technológiou vďaka čomu dokáže regulovať svoj výkon na základe potreby. Ku klimatizácií samozrejme ponúkame aj montáž, jej cena sa však líši v závislosti od náročnosti. Obvykle sa pohybuje v rozmedzí 200-300 €.

TYP MSZ-HR25VF MSZ-HR35VF MSZ-HR50VF

VÝKON

2,5 kW 3,4 kW 5,0 kW
CENA BEZ MONTÁŽE S DPH 714,00 € 818,04 € 1035,30 €

Nový komentár

* (Povinné)

Prihlásenie