Servis

Servis, technická prehliadka a prečistenie klimatizácií

Servis, technická prehliadka a prečistenie klimatizácií

Montážou klimatizácie sa naša práca u Vás nekončí!

Zastupujeme niekoľko renomovaných značiek a našou úlohou je okrem predaja a montáže aj zabezpečenie servisných opráv ako aj preventívnych technických prehliadok.

Životnosť klimatizácie ovplyvňujú aj preventívne technické prehliadky. Klimatizácia pre svoj bezproblémový chod potrebuje "dýchať". Ak sú ventilátor, filtre, výparník a kondenzátor zanesené, výkon klimatizácie sa znižuje a môže sa zvýšiť spotreba. Okrem toho sa môže nadmieru zaťažiť kompresor čo môže znížiť životnosť klimatizácie.

Vo vnútornej časti klimatizačných zariadení sa časom usadzujú baktérie, ktoré môžu negatívne vplývať na zdravie užívateľov. Aj z tohto dôvodu je dôležitá každoročná dezinfekcia filtrov a hlavne prečistenie vnútornej časti výparníka.

V rámci servisných služieb kontaktujeme všetkých našich zákazníkov každý rok a dohadujeme termíny technických prehliadok. Prečistenie klimatizácie si u nás môžete objednať aj keď nie ste našim zákazníkom. Kontaktujte +421 910 870 087 alebo nás oslovte e-mailom na klimatel(zavináč)klimatel.sk.

Cena technickej prehliadky je 30,00 € / klimatizácia

 

Tešíme sa na dlhodobú spoluprácu s Vami!

Prihlásenie