Vykurovanie komerčných priestorov

Ponúkame Vám komplexné služby pre projekciu, dodanie a montáž tepelných čerpadiel vzduch-vzduch. Technológia týchto systémov prináša vykurovanie a chladenie v jednom zariadení za mimoriadne nízke prevádzkové náklady. Sú schopné vyprodukovať 3 až 5 krát viac tepla ako je spotreba. Používame technológie renomovaných výrobcov a našou snahou je navrhnúť systémy, ktoré sú šité namieru bez zbytočných investičných výdavkov.

LG tepelné čerpadlo

Systém tepelného čerpadla vzduch-vzduch tvorí externá jednotka s kompresorom a vnútorné jednotky rôzneho typu (nástenné, stropné, parapetné...). Dôležitou súčasťou systému je kvalitná a presná regulácia s možnosťou ovládania každej miestnosti osobitne. Opciou je centrálne riadenie aj s možnosťou WIFI modulu cez SMART zariadenie.

LG klima

Vykurovací/chladiaci systém tepelného čerpadla je vhodný pre administratívne priestory, polyfunkčné budovy, sklady či výrobné haly. Rýchla návratnosť a úsporná prevádzka je najlepšou voľbou pre podnikateľský sektor z obchodného aj ekologického hľadiska.

V prípade záujmu nás neváhajte kontaktovať:

Prihlásenie